Chatsohbet.ORG HAKKIMIZDA

Chatsohbet.ORG Chat sohbet domain ( alan adı ) 25 sene önce kayıt altına alınmış bir isim olup tamamen Chat Sohbet amaçlı düşünülmüş. Ancak hiçbir zaman faaliyete sokulmamış yani chat, sohbet kategorisinde kullanıcılara içerik sunulmamıştır.

Yaklaşık 15 sene boyunca bu şekilde uyuyan alan adı Armerian nicki yani Gökhan tarafından alınıp tamamen kendi amacına uygun yani sohbet için hazır hale getirilmiştir. 25 yıldan sonra bu alan adını zahmetsiz bir şekilde faaliyete geçirmiştir.

Bu sayfa hakkımızda bölümü ancak yukarıdaki bilgileri vermeden ve nasıl çabaladığımızı göstermesi açısından kısaca özet geçmek istedik. Mavra.com 2022 yılı itibari ile sohbet, chat alanında kullanıcılara ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen chat odaları sunmak amacı ile hazırlanmış ve kurulmuştur.

Bu sitede amaç seviyeli ve kaliteli bir sohbet deneyimi sunarak yabancıları bir araya getirmek. Zira sosyal ağlarda artık eskisi gibi özgür değiliz ve tüm yakınlarımız, arkadaşlarımız bizim ne yazdığımızdan ve neler paylaştığımızdan anında haberdar olabiliyor.Bu yüzden sohbet sitelerine eskiye nazaran daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır.

Mavra olarak kullanıcılarımıza eskiden olduğu gibi seviyeli odalarda, tartışma & diyalog odalarında ve kaliteli arkadaşlık odalarında yazışmalarını sağlamak, bize düşen ise en iyi şekilde deneyimli operatörlerce güvenli ve kolay yazışma imkânı sunmaktır.

Mavra Sohbet odaları 2022 Yılından Bu yana Google üzerinde Kesintisiz olarak Ziyaretçilerine Sohbet odaları üzerinden birçok farklı bay bayan ziyaretçiyle Chat imkânı sunmaktadır. Mavra.com kullanıcılarına seviyeli güvenilir sohbet ortamları sağlamayı ilke edinip bu alanda profesyonel ekip çalışmasıyla sohbet ziyaretçilerine #help odası üzerinde yardımcı olmaktadırlar.

Sanal Evinize Hoş geldiniz. Keyifli chat yapmanız dileğiyle. Chatsohbet.ORG Bedava Chat Sohbet ağırlıklı eğlence portalidır. Yenilikler: Sunucularımızdaki sohbet kanallarında Operatör(@) olan kullanıcılarımız veyahut iRCop olan kullanıcılarımızı bilgilendirmek açısından kanal ve sunucu komutlarını paylaşmak istedik.

Bu komutlar Genel operatör arkadaşlarımız tarafından düzenli bir şekilde hafızaya kaydedildiği zaman sohbet odalarımızdaki sorunları minimum seviyeye indirmeyi planlıyoruz admin@chatsohbet.org Mail adresinden bildirebilirsiniz.

Google üzerinde Sohbet odaları adına Chatsohbet.ORG

Google’de sohbet diye aratan kullanıcılarımız %30 civarında hata yapıp sohbet yerine sohbet kelimesiyle arama yapıyor biz bunu bir klavye hatası olarak kabul ediyoruz. Sohbet aramalarına net, com, org, takıları ekleyip daha geniş kitleye ulaşmak isteyen kullanıcılarımız bulunmaktadır. Google’ni sistemi(Arama motoru) sizin için kaliteli siteleri üst sıralara taşıyarak, spam dolu ve kalitesiz siteleri sizlerden uzak tutmak için kurulmuştur.

Artık kendinizi huzurlu hissede bileceğiniz bir ortama bulunuyor bu ortama hayatın her alanından oturduğunuz yerden keyifli bir şekilde giriş sağlaya bileceksiniz. Twitter Facebook Instagram gibi sosyal paylaşım ağlarınıza girmeye korkan insanlar güvenlik konusunda artık mobil sohbet ve tüm endişelerini bir kenara bırakacak çünkü sohbet odalarımız içinde kayıt sistemi yani üyelik sadece rumuz ve şifre şeklindedir diğer kişisel bilgilerinizi girmenize profil kurmanıza kesinlikle gerek bulunmuyor.

Chat ve mobil sohbet odaları uzun yıllardır internet üzerinden seviyeli kaliteli sohbet Javasız flashsız mobil chat hizmeti veren bir platformdur. tecrübeli ve uzman ekibiyle yıllardır akılı cihazlar ve diğer bilgisayar el bilgisayarı yazılı görüntülü sesli chat sistemleri üzerinden Avrupa'ya ve Türkiye'ye ücretsiz üyeliksiz güvenli sohbet hizmeti sunmaktadır. Şikâyet ve görüşleriniz için canlı destek bölümünden bizlere ulaşa bilirsiniz. Canlı destek bölümüz #help odasıdır. Sizlere 24 saat kesintisiz ücretsiz üyeliksiz destek veriyoruz. Bizlere çekinmeden ulaşabilirsiniz.